• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Оголошено Третій Конкурс на здобуття дослідницьких грантів від Благодійного Фонду "Повір у себе"

Оголошено Третій Конкурс на здобуття дослідницьких грантів від Благодійного Фонду "Повір у себе" (період з 01 вересня 2019 р. до 30 серпня 2020 р.)

Для участі в конкурсі на здобуття дослідницьких грантів БФ "Повір у себе" необхідно до 15 лютого 2019 року (включно):

1. надіслати на адресу kostrova@ukma.edu.ua електронний варіант аплікаційної заяви у вордівському форматі;
  2. подати 1 примірник (!) аплікаційної заяви з підписами в навчально-науковий центр (к. 5-310, 5-307).

За можливості відсканувати і надіслати сторінку з підписами на адресу kostrova@ukma.edu.ua

Переможців буде визначено конкурсною комісією до 1 березня 2019 року.

Аплікаційна заява доступна за посиланням

Про загальний порядок конкурсного відбору та реалізації дослідницьких грантів можна дізнатися за посиланням

Аплікаційні заяви, надіслані після 15 лютого 2019 року, розглядатись не будуть.