• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Міжнародний науково-практичний семінар «Нейронауки та когнітивні системи в економіці»

Запрошуємо до участі у Міжнародному науково-практичному семінарі «Нейронауки та когнітивні системи в економіці», що відбудеться 18 лютого 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», у Залі засідань Вченої ради (ауд. 1-301, 1 корпус НаУКМА).

На семінарі, що організовано в рамках Днів науки НаУКМА, буде обговорено пошук можливостей створення когнітивних систем, передумов, шляхів і наслідків їх використання для моделювання економічних процесів, менеджменту персоналу і як інструментів нейромаркетингу.

Теми для обговорення:

• (нейро)наукові, технологічні та філософські передумови створення систем штучного інтелекту;
  • нейропсихологічний підхід до каузальності з метою розуміння фундаментальних людських властивостей: свободи волі, самосвідомості, суб’єктивних цінностей, інтенціональності для створення автономного когнітивного агента;
  • імітація та відтворення людських когнітивних здібностей у людино-комп'ютерних діалогових системах для дослідження і управління поведінкою споживачів;
  • – роль зовнішнього середовища (суспільства, економіки) з точки зору теорії систем, значущість семантики і прагматики, обробки смислів, семантичних просторів для автоматизації процесів обробки інформації;
  • – передумови і можливості використання когнітивних систем в моделюванні економічних процесів, у менеджменті та маркетингу;
  • – економічні та соціальні наслідки впровадження інтелектуальних систем;
  • – доцільність відкриття та можливий зміст спеціалізацій з когнітивних наук в українських університетах.

За результатами роботи семінару планується видання збірки тез.

Організатори: Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Факультет економічних наук) Інститут фізіології імені О.О. Богомольця НАН України Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

Для реєстрації участі та доповіді просимо звертатися до координаторів (реєстрація обов’язкова до 15 лютого): Д’яченко Юрій Юрійович, 050-558-15-03,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ісаєнко Анна Михайлівна, 067-954-43-97,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.