• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Дні науки 2019

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Відбувся успішний захист дисертаційної роботи викладачки кафедри історії НаУКМА Клименко Оксани

13 лютого на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.133.02 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся захист дисертаційної роботи випускниці та викладачки кафедри історії НаУКМА Клименко Оксани на тему «Конструювання пам'яті “нової людини” у 1920-х – 1930-х рр. (на матеріалах УСРР)», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України.

Науковий керівник – Шліхта Наталія Василівна, PhD, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії НаУКМА.

Офіційні опоненти:

• Стяжкіна Олена Вікторівна, доктор історичних наук, професор, старший науковий співробітник відділу історії України другої половини ХХ ст. Інституту історії України НАН України;
  • Любавський Роман Геннадійович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Рішення про присудження наукового ступеня прийнято одноголосно – 12 голосів «за».

Автореферат доступний за посиланням

Текст дисертації доступний за посиланням

fShare