• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Оголошено конкурс на Премію ім. Миколи Кравця

МАГІСТРАМ ІІ року навчання НаУКМА

оголошується конкурс на ПРЕМІЮ імені МИКОЛИ КРАВЦЯ

за практичний внесок (науковий, громадська діяльність, підприємництво) у справу розбудови України.

Необхідний пакет документів (документи повинні бути належним чином засвідчені установами, що їх видали):

1. Наукова/дослідницька робота та автореферат на неї (до 5стор), АБО інші офіційні матеріали, що підтверджують досягнення претендента у сфері наукової, громадської або підприємницької діяльності;
  2. Мотиваційний лист у вигляді тексту (Times New Roman; до 2-3х стор.) або відео (до 5 хв.), що мають містити обґрунтування практичного значення свого проекту - внеску у розвиток України за методом SMARTi;
  3. Дві зовнішні рецензії-відгуки щодо заявленої на конкурс роботи претендента;
  4. CV (резюме) претендента;
  5. Витяг з протоколу від факультету/кафедри/громадської/студентської організації НаУКМА про рекомендацію до участі в конкурсі, або заява самого претендента (студента ІІ курсу магістеріуму НаУКМА);
  6. Академічна довідка про результати навчання претендента в НаУКМА протягом 5-6 років.

Порядок подачі документів:

1. Пакет документів має бути поданий претендентами до 29 травня секретарю Преміального комітету Бондаренко Н.Б.( 4-103; 463-7113; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
  2. Наукова/дослідницька робота має бути у друкованому вигляді , мотиваційний лист в електронному.
  3. Всі громадські проекти мають мати зв'язок з Академією.
  4. Проекти, виконані в межах якихось грантів поза Академією, не допускаються.
  5. 2 зовнішні рекомендації/рецензії та інш. документи мають описати та підтвердити практичний внесок і допомогти комісії сформувати думку про проект.
  6. Засідання Преміального комітету відбудеться після захисту кваліфікаційних робіт, де заслухають доповіді (10 хв) кожного з претендентів особисто. Переможець оголошується на церемонії Конвокації.