• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ

Стартував конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2020-2021 роках, оголошений МОН України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща.

Конкурс відкритий для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп ЗВО, науково-дослідних установ та підприємств обох країн, зокрема, молодих вчених і викладачів.

До участі приймаються проєкти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

• комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
  • енергетичний менеджмент та енергоефективність;
  • екологія та управління навколишнім середовищем;
  • науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
  • нові речовини та матеріали;
  • соціальні та гуманітарні науки;
  • оборонні технології.

Подати пропозиції можна до 23 серпня 2019 року.