• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Науковці-історики Могилянки є співвиконавцями важливого проекту «Polskiewzorceliterackie i kulturowe w Rosjinaprzełomie XVII i XVIII wieku: przypadekStefanaJaworskiego"

Науковці-історики  Могилянки -  проф.Яковенко Н.М. та проф.Яременко М.В. - є співвиконавцями важливого проекту «Polskiewzorceliterackie i kulturowe w Rosjinaprzełomie XVII i XVIII wieku: przypadekStefanaJaworskiego» ("Polish literary and cultural patterns in the Russian Tsardomat the turn of the 17th and 18th centuries: the case of Stefan Jaworski")

Термін виконання – 2018-2020 рр., джерело фінансування: Konkurs Narodowego Centrum Nauki OPUS13, nr 2017/25/B/HS2/00932 (Польща). Мета проекту є вивчення спадщини Стефана Яворського київського періоду, друк невиданих проповідей.