• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Конкурс проектів “Bridge2ERA EaP 2019”

Оголошено конкурс проектів “Bridge2ERA EaP 2019”, у межах якого українські дослідники разом з німецькими партнерами можуть отримати до 40 тис євро на розвиток наукового проєкту, який є підготовчим етапом і відповідає темам Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” або пріоритетним напрямам “Горизонт Європа”.

Фінансова підтримка надається у формі безповоротних гранів у розмірі 40 тис євро, за участі малого та середнього підприємництва - до 50 тис євро строком до 24 місяців. Ці кошти учасники зможуть використовувати на обмін персоналом, координацію міжнародного співробітництва, а також організацію заходів.

Заявки приймають до 6 грудня 2019 року.

Додаткову інформацію щодо проекту Ви можете прочитати на сторінці МОН України, оголошення про конкурс - на сторінці Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.

Просимо зауважити, що традиційно аплікантом може бути лише німецький університет, зверніть увагу Ваших партнерів!