• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Визначені переможці конкурсу на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських 2019-2020 р.

У відповідності до Угоди про співпрацю між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Фундацією Лозинських (США) від 21 листопада 2018 р. та згідно з «Положенням про дослідницькі гранти Фундації Лозинських в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (затвердженого Наказом №595 від 31.12.2018 р.) був проведений вже другий конкурс на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських серед здобувачів ступеня доктора філософії у НаУКМА.

18 листопада 2019 р. Фундація Лозинських повідомила про результати другого етапу конкурсного відбору. Для фінансування були підтверджені проекти:

1. Васильченко Вікторії Сергіївни, аспірантки кафедри біології факультету природничих наук НаУКМА другого року навчання, спеціальність - 091 Біологія, спеціалізація - біохімія.
  2. Гайдай Аліни Русланівни, аспірантки кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА другого року навчання, спеціальність - 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем.
  3. Гринишина Євгенія Володимировича, аспіранта кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА четвертого року навчання, спеціальність - 102 Хімія, спеціалізація - органічна хімія.
  4. Добровольської Катерини Валеріївни, аспірантки другого року навчання кафедри психології факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА, спеціальність – 053 Психологія.
  5. Яковенка Георгія Геннадійовича, аспіранта третього року навчання кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА, спеціальність – 102 Хімія, спеціалізація - органічна хімія.

Вітаємо переможців цьогорічного конкурсного відбору та наукових керівників!