• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Конкурс заявок студентів магістерських програм НаУКМА на отримання дослідницької стипендії за досягнення високих показників у науковій діяльності

Студентський Стипендіальний Фонд родини Зубків  оголошує конкурс заявок студентів магістерських програм НаУКМА  на дослідницької стипендії за досягнення високих показників у науковій діяльності.

Заповнити заявку на участь в Конкурсі можуть студенти магістерських програм, які мають відповідні наукові здобутки АБО завідувачі кафедр, декани факультетів, наукові керівники, співробітники наукової частини.

Заявки приймаються в е-вигляді на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ДО 12 грудня  2019 р. включно.

Рішення Конкурсної комісії  буде оприлюднено – до 19 грудня!

Успіхів!