• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

1 січня - черговий дедлайн конкурсу WNISEF

За сприяння Фонду Western NIS Enterprise Fund з 2017 року розпочато щоквартальний конкурс проектів аспірантів, докторантів викладачів й співробітників НаУКМА на здобуття дослідницьких грантів для участі в міжнародних наукових конференціях, що відбуваються за кордоном.

Заявки надсилаються в оголошені терміни в електронному вигляді на адресу science@ukma.edu.ua, роздруковані заявки з підписом апліканта передаються віце-президенту з наукової роботи та інформатизації НАУКМА Т.Ярошенко (5-309).

Зверніть увагу, що відповідно до ухвали Вченої ради університету та наказу президента (№ 368 від 05.09.2019) внесено деякі зміни до положення.  Інформація про Конкурс з посиланнями на наказ, положення, форму заявки за посиланням.

Успіхів!