• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Вітаємо викладачів НаУКМА з високими досягненнями у дослідницькій роботі та публікаційній активності

У другому півріччі 2019 року відбулось чергове преміювання за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection та (чи) Scopus. Премія у НаУКМА вручається двічі на рік згідно з Положенням про Преміювання співробітників НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах.

З списком дослідників НаУКМА, що мають такі публікації, Ви можете ознайомитися за посиланням

Завдяки внеску могилянських дослідників, зокрема, 8 листопада 2019 року наш університет отримав спеціальну відзнаку «Лідер впливу наукових публікацій: монографії у сфері суспільних та гуманітарних наук» («Influence Leader in Monographs: Social Sciences And Humanities») від компанії Clarivate Analytics, котра опікується наукометричною базою Web of Science.

Сподіваємось і в подальшому бачити якісні публікації могилянських науковців у рейтингах провідних наукометричних баз.