• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
  • Наукові школи

Оголошено четвертий конкурс наукових проєктів іменного фонду Мирослави Іванців МБФВКМА

Конкурс проводиться з метою стимулювання науково-дослідної, науково-методичної та видавничої діяльності НаУКМА, зокрема у виконанні колективних та індивідуальних дослідницьких проєктів фундаментальних, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок, що виконуються в НаУКМА,  заохочення дослідників (в т.ч. молодих науковців, аспірантів, докторантів, осіб, що навчаються в НаУКМА) до проведення досліджень та подальшої наукової та викладацької роботи в НаУКМА, поширення отриманих результатів через публікації та патенти, конференції та стажування.

 

Проєкти за своєю тематикою можуть бути міждисциплінарні (із залученням науковців та викладачів та аспірантів різних спеціальностей) та дисциплінарні.  За кількістю учасників - колективні та індивідуальні.Право подавати запити на фінансування проєктів мають усі штатні викладачі та наукові співробітники НаУКМА, а також аспіранти (докторанти, здобувачі). Кожен аплікат може брати участь не більш, ніж у двох проектах.Проєкти, що вже фінансуються з інших джерел,  можуть подавати запити на часткове фінансування (з обґрунтуванням необхідності додаткових коштів та обов’язковим зазначенням джерел фінансування).  

 

Конкурс 2020 р. фокусований на підтримку дослідників, які завершують докторські дисертаційні дослідження,  та публікацію результатів досліджень (монографії, статті у виданнях, що індексуються у WoS та Scopus), а також підтримку дослідницьких колективів, що готують наукові  проекти на фінансування з міжнародних та національних фондів (HORIZON2020, ННФ, конкурси МОН та ін.). 

 

Запити подаються на скриньку    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 23.00  18 вересня  2020 р

 

Фінансування проектів - лауреатів - з 1 жовтня

 

Форма запиту доступна за посиланням

 

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна