• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Міжнародна конференція математиків

З 14 по 17 липня 2020  року на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна конференція, присвячена 60-річчю кафедри алгебри та математичної логіки цього університету. Одним зі співорганізаторів цієї конференції виступив Національний університет «Києво-Могилянська академія». Цього року, зважаючи на пандемію COVID-19, конференцію було проведено онлайн за допомогою платформи Zoom.У конференції взяло участь більше 100 учасників з 13 різних країн, які знаходяться в 7 різних годинних поясах.

Учасниками конференції було зроблено більше 60 доповідей. Зокрема, з пленарними доповідями виступили всесвітньо відомі математики: Юхим Зельманов (США), Едвард Френкель (США), В’ячеслав Футорний (Бразилія), Ростислав Григорчук (США), Олександр Ольшанський (США), Володимир Некрашевич (США), Юрій Дрозд (Україна), Олів’є Матьє (Франція), Володимир Бавула (Велика Британія), Ігор Бурбан (Німеччина), Тарас Банах (Україна), Агустін Морено (Колумбія), Вальдемар Голубовскі (Республіка Польща), Ярослав Воробец (США), Людмила Туровська (Швеція), Артем Пулемьотов (Австралія), Ганна Кудрявцева (Словения), Богдана Олійник (НаУКМА, Україна) та інші. У конференції взяли участь викладачі і аспіранти кафедри математики НаУКМА, а також студент магістерської програми «Системний аналіз».

Деталі, тези на сайті конференції.

Записи пленарних доповідей можна переглянути на YouTube-каналі за посиланням.

Вітаємо колег з ювілеєм і зичимо їм здоров’я і подальших успіхів!