• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Науково-дослідний проєкт «Співробітництво з Україною у сфері охорони здоров’я: внесок у розбудову стійкості громади в Україні»

У 2020 році розпочато реалізацію  науково-дослідного проєкту «Співробітництво з Україною у сфері охорони здоров’я: внесок у розбудову стійкості громади в Україні». Виконує проєкт Центр психічного здоров’я і психосоціального супроводу НаУКМА, у співпраці з Регіональним Центром профілактики насильства, травми та суїцидів та Університетською  клінікою Акерсхус (Норвегія),  фінансує - Департамент охорони здоров'я Міністерства закордонних справ Норвегії.

Проєкт розрахований на три роки, передбачає дослідження менеджменту кризових станів та створення методики психологічної допомоги та психотравматології, превенції суїциду, розробку відповідних освітніх програм та їхнє пілотування та впровадження в НаУКМА, проведення семінарів, заходи для супервізії тренерів тощо.