• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Конкурс наукових проєктів молодих вчених

15 серпня 2020 року МОН оголосило п'ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених.

Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в НаУКМА, керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років, граничний вік виконавців – 35 років. Роботи приймаються за 11 напрямами, які відповідають пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».

Відбір буде здійснено в 2 етапи. Перший - внутрішній, на рівні університету передбачається завершити до 25 вересня 2020 (попередньо схваливши рішення Вченою радою).  Другий на рівні МОН - до 30 жовтня, наказ очікується до 12 грудня.

Реченець подачі заявок до наукової частини НаУКМА - до 18-00 21 вересня - на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань оформлення заявок - звертатися до наукової частини: 5-307 - 310.