• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених на 2020-2022 роки

Оголошено черговий етап здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених на 2020-2022 роки.

На здобуття стипендій можуть висуватися наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти, інші вчені та інженерно-технічні працівники (віком до  33 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 38 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).  Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів, а також можливість проводити наукові дослідження.

Для участі в конкурсі та підготовки справи потрібно подати до 18 вересня до ННЦ (5-307-310) та в е-вигляді на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    заповнені відомості про наукові досягнення претендента та список публікацій (додаток 1). За консультацією щодо оформлення документів звертатися до наукової частини (корп. 5, кім. 307-310)