• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Визначені переможці конкурсу на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських 2020-2021 н.р.

У відповідності до Угоди про співпрацю між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Фундацією Лозинських (США) від 21 листопада 2018 р. та згідно з «Положенням про дослідницькі гранти Фундації Лозинських в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (затвердженого Наказом №595 від 31.12.2018 р.) був проведений третій  конкурс на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських серед здобувачів ступеня доктора філософії у НаУКМА у 2020-2021 н.р.

Фундація Лозинських повідомила про результати другого етапу конкурсного відбору на початку грудня. Отже, для фінансування були підтверджені наступні проекти аспірантів:

• «Фінансові інструменти регулювання дестабілізуючих процесів на ринку праці України» - Донкоглова Тетяна Олександрівна, ОНП «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • «Стратегії поведінки місцевого населення Кременчука під час Голокосту (1941-1943 рр.)» - Бородіна Тетяна Миколаївна, ОНП «Історія та археологія»
  • «Алгебраїчні та статистичні методи захисту персональних даних» - Олійник Марія Андріївна, ОНП «Прикладна математика»
  • «Соціально-психологічні особливості мотивації отримання психологічної  допомоги в учасників бойових дій у період постекстремальної адаптації», Воронін Микола Олегович, ОНП «Психологія»
  • "Гетерогенність гемопоетичних клітин-попередників у культурі клітин in vitro при захворюваннях системи крові», Пахаренко Маргарита Вікторівна, ОНП «Біологія»

Вітаємо переможців цьогорічного конкурсного відбору та наукових керівників! Бажаємо подальших успіхів!