• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Гранти Європейської дослідницької ради (ERC)

 

Звертаємо вашу увагу, що вже доступна для ознайомлення та підготовки заявок вся необхідна інформація по грантам Європейської дослідницької ради (ERC) за новою рамковою програмою - детальні описи цьогорічних конкурсів, вимоги до аплікантів, рекомендації із підготовки заявок, а також всі форми та документи, необхідні для аплікування - https://erc.europa.eu/.

 
Нагадаємо, що першими конкурсами ERC цьогоріч, на які вже можна готувати заявки є:
 
ERC Starting Grants (для науковців на початку кар’єри із досвідом від 2 до 7 років після захисту дисертації, які хочуть розвинути свій науковий лідерський потенціал). Розмір гранту: до 1.5 мільйонів євро на проєкти терміном до 5 років.
 
Кінцевий термін подачі заявок: 8 квітня 2021 року.
 
ERC Сonsolidator Grants (для досвідчених науковців з досвідом від 7 до 12 років після захисту дисертації, які хочуть надалі розвивати свій потенціал чи вже мають свою сформовану наукову команду і хочуть підсилити її). Розмір гранту: до 2 мільйонів євро на проєкти терміном до 5 років
 
Кінцевий термін подачі заявок: 20 квітня 2021 року.
 
Формат обох грантів - це гранти для Головних дослідників (PI). Тож є нагода сформувати власну наукову команду за своєю сферою досліджень та отримати фінансування під такий проект від ERC. ERC особливо вітає міждисциплінарність, інноваційні підходи та нові наукові сфери досліджень (frontier research). 
 
Детальна інформація для аплікантів >>
 
З питаннями щодо заповнення заявок, оформлення тощо - звертатися до помічника віце-президента з наукової роботи Ярослави Наумушиної    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна