• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Розпочато прийом заявок на участь в стипендійній програмі для науковців Ulam Programme

Польське національне агентство з питань академічного обміну (NAWA) щойно оголосило про початок прийому заявок на участь в стипендійній програмі для дослідників з науковим ступенем доктора наук - Ulam Programme. Програма надає можливість як молодим, так і досвідченим науковцям з усіх дисциплін відвідати будь-яку освітню чи наукову інституцію Польщі терміном від 6 до 24 місяців з метою проведення дослідження, участі в наукових подіях та наукових проектах установ в Польщі, налагодження наукової співпраці та формування партнерств. Всім стипендіатам виплачується місячна стипендія у розмірі 10,000 PLN (орієнтовно 2,400 євро), включно з повним покриттям витрат на мобільність. Поїздки стипендіатів за програмою заплановано в період з 1 січня 2022 по 1 жовтня 2022 року.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 червня 2021 року.

Із деталями конкурсу заявок можна ознайомитись за посиланням.