• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Премія L’ORÉAL-UNESCO “ДЛЯ ЖІНОК У НАУЦІ”

Почався 4 сезон української премії L’ORÉAL-UNESCO “ДЛЯ ЖІНОК У НАУЦІ”.
Дедлайн -  01 липня 2021 року включно.

У Премії беруть участь жінки, які професійно проводять наукові дослідження у галузі STEM (STEM розшифровується як: наука, технології, інжиніринг та математика) на території України і відповідають таким умовам:

• є громадянками України;
  • віком від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
  • наявність наукового ступеня;
  • наявність публікацій у журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science (більшість вагомих публікацій мають українську афіліацію);
  • cоціальна активність задля популяризації науки.

Кожна Лауреатка отримає грошову премію в розмірі 150 000 грн (сто п’ятдесят тисяч) гривень.

Від самого запровадження програми  у 1998 році понад 3500 талановитих молодих жінок-науковиць, серед яких кандидатки наук та аспірантки, здобули
визнання й підтримку в 117 країнах, а п’ять отримали Нобелівську премію.

Партнери — Національна академія наук України, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та ініціатива Дівчата STEM.

Крім того є Міжнародна нагорода L'Oreal-UNESCO "Для жінок у науці" 2022. Тут  вікові обмеження відсутні.
Дедлайн - 31 травня 2021.

Наразі є дослідницькі гранти "Жінка та наука" (від Паризького університету Дофін-ПСЛ, за підтримки Фундації L'Oréal, Generali, La Poste, Safran і Talan). Дедлайн - 30 квітня 2021.

Детальніше за покликанням.