• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Оголошено конкурс спільних українсько-словацьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022-2023 рр.

Від сьогодні стартує прийом заявок за новим конкурсом спільних українсько-словацьких науково-дослідних проєктів, що реалізовуватимуться у 2022-2023 роках за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки та Словацьким агентством з досліджень та розвитку.

У конкурсі заявок з української сторони можуть брати участь будь-які науково-дослідні групи закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств, в статуті яких зазначається діяльність з проведення наукових досліджень, а пропозиції приймаються з усіх галузей досліджень. Також дозволяється подача кількох заявок, однак керівники таких заявок не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом. Всі проекти мають бути розраховані на 2 роки.

Кінцевий термін подачі заявок: 21 червня 2021 року;

Оголошення результатів конкурсу: орієнтовно листопад 2021;

Укладання договорів на фінансування проєкту: орієнтовно березень 2022 року.

Деталі конкурсу за посиланням.