• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Наукові школи

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс стартапів "Україна 2021"

Міністерство освіти і науки України запрошує заклади вищої освіти та наукові установи взяти участь у Національному конкурсі стартапів "Україна 2021", організатором якого є Громадська Організація "Стартап Київ". Конкурс сприяє участі українських проектів у Всесвітніх змаганнях університетських стартапів University Startup World Cup за підтримки Venture Cup Denmark та Venture Cup Сhina. Переможець Національного конкурсу стартапів "Україна 2021" представлятиме країну на Всесвітніх змаганнях.

Основними напрямами конкурсу є:

• технології в сфері охорони здоров'я;
  • зелені технології;
  • аграрні технології;
  • розумні міста;
  • інформаційно-комунікаційні технології;
  • інноваційний продукт;
  • цифрові рішення.

До участі запрошуються:

• стартапи з двома співзасновниками, принаймні один з яких навчається в університеті або є випускником (закінчив/ла протягом останніх двох років);
  • cтартап працює над глобальними світовими викликами та впроваджує рішення у сфері реалізації Цілей сталого розвитку 2030 (Sustainable Development Goals);
  • стартап демонструє відданість і наполегливість рухатися вперед та наполегливо працювати;
  • стартап хоче стати частиною мережі міжнародних студентських підприємців та ідея може бути реалізована на китайському ринку.

Під час змагань буде визначено одного переможця у кожній категорії, з яких визначається один - абсолютний переможець, який отримає пряму путівку до фіналу Всесвітніх змагань, що пройдуть в жовтні 2021 року у Веньчжоу в Китаї. У зв'язку з поширенням пандемії СOVID-19 захід буде проходити в онлайн режимі. В разі ж сприятливих карантинних умов, організатори Всесвітніх змагань оплачуватимуть переліт (до $1000), проживання, харчування та транспорт.

Основні етапи конкурсу:

30 травня 2021 року - кінцевий термін подання заявки на сайті;

4 червня 2021 року - Online Boot Camp, де запрошені стартапи будуть презентувати свої ідеї та отримувати поради від менторів;

Середина липня 2021 року - фінал, дата буде оголошена на сторінці фейсбук.

Контактна особа: Алевтина Пабст, засновниця та голова правління Громадської Організації "Стартап Київ" - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Viber, WhatsApp +4522456517.