• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Інформаційна зустріч для жінок-науковиць в рамках Премії L'Oreal-UNESCO «Для жінок у науці - 2021»

В рамках проведення цьогорічного конкурсу з нагородження Премії L'Oreal-UNESCO «Для жінок у науці - 2021» компанія L’Oreal проводить інформаційну зустріч для жінок-науковиць з метою інформування потенційних учасниць щoдo умов участі в конкурсі.

Захід відбудеться 25 червня 2021 року з 14:00 до 15:00.

Реєстрація на захід доступна за посиланням.

Прийом заявок на участь у цьогорічному конкурсі триватиме до 1 липня 2021 року (включно) за встановленою формою через онлайн-платформу www.forwomeninscience.in.ua.

Інформування про правила програми здійснюватиметься на сайті: www.forwomeninscience.in.ua.

Українська премія є частиною глобальної програми L’ORÈAL-UNESCO «Для жінок у науці», що сприяє збільшенню внеску жінок у сферу наукових досліджень на глобальному рівні. Метою пpeмiї є підвищення рівня представленості жінок у галузі науки. Протягом 22 років премія підтримала та відзначила понад 3400 жінок-науковиць зі 116 країн.