• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Оголошено прийом заявок за конкурсом проєктів Національного фонду досліджень України “Наука для безпеки і сталого розвитку України”

Національним фондом досліджень України щойно оголошено конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок “Наука для безпеки і сталого розвитку України”, метою якого є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні за напрямами досліджень, пов’язаними із охороною здоров’я, забезпеченням біологічної, екологічної, продовольчої безпеки, інформаційної та соціальної безпеки, викликами за умов природних та техногенних надзвичайних ситуацій, подоланням медико-біологічних, психологічних і соціальних наслідків пандемії COVID-19 та вирішенням пов’язаних з цим юридичних питань. Тематика проєктів має відповідати принаймні одному з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки (у відповідності до Статті 3 Закону України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”) та, принаймні, одному з тематичних напрямів конкурсу.

Тривалість реалізації проєктів, що будуть відібрані за результатами конкурсу:

1. проєкти з терміном виконання у 2022-2023 рр.
  2. проєкти з терміном виконання у 2022-2024 рр.

Максимальна загальна сума фінансування одного проєкту:

• із терміном виконання в 2022-2023 рр. – 6,5 млн. грн.
  • із терміном виконання в 2022-2024 рр. – 10 млн. грн.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу – 500 млн. грн.

Кінцевий термін подачі заявок: 12 серпня 2021 року.

Детальніше із умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.