• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Вітаємо студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020/2021 навчальному році

Щиро вітаємо студентів та їхніх наукових керівників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт:

• Диплом 1 ступеню у галузі «Історія і археологія» здобула студентка БП-4 Довгань Світлана Сергіївна, науковий керівник – доц., канд. іст. н. Н. В. Шліхта.
  • Диплом 2 ступеню у галузі «Філософія» здобув студент БП-4 Карловський Денис Сергійович, науковий керівник – доц., д-р філос.н. В. П. Козловський.
  • Диплом 2 ступеню у галузі «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» здобула студентка МП-1 Корягіна Анна Олександрівна, науковий керівник – г.наук.співр. Л. А. Горошкова.
  • Диплом 2 ступеню у галузі «Економічна кібернетика» здобула студентка МП-2 Сиса Марина Дмитрівна, науковий керівник – канд. ек. н. О. І. Фарина.
  • Диплом 2 ступеню у галузі «Менеджмент природоохоронної діяльності» здобула студентка МП-2 Заруба Анастасія Вікторівна, науковий керівник – проф. Є. В. Хлобистов.
  • Диплом 3 ступеню у галузі «Публічне управління та адміністрування» здобула студентка МП-2 Кіріллова Юлія Сергіївна, науковий керівник – проф. Н. А. Малиш.

Зичимо подальших успіхів у науковій діяльності!