• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Могилянські науковці здобули збільшення обсягів фінансування для НаУКМА у 2021

За результатами "формульного розподілу" коштів з державного бюджету, який щойно оприлюднено на сайті МОН України та на підставі показника по науковій діяльності (НаУКМА має найвищий коефіціент -1,5), університет отримає додатково 14748467,49 грн.  Таким чином державний бюджет НаУКМА - 2021 р. збільшиться на 122,7% від запланованого раніше.

Ще раз вітаємо науковців університету із визнанням  та заслуженою оцінкою НаУКМА як дослідницького університету.

Нагадаємо, що у 2021 р. НаУКМА також пройшов державну атестацію закладів вищої освіти в частині  провадження наукової (науково-технічної) діяльності за 4 напрямками, та отримав найвищу категорію А - для напряму Суспільні науки, Б- Гуманітарні науки, В - Математика та природничі науки та Біологія та охорона здоров'я.