• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Оголошено конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2022-2023 рр.

Від сьогодні стартує прийом заявок за новим конкурсом спільних українсько-польських науково-дослідних проектів, що реалізовуватимуться у 2022-2023 роках за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Національною агенцією академічних обмінів Республіки Польща (NAWA).

Проектні пропозиції приймаються за такими пріоритетними напрямами:

• Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовані, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
  • Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
  • Екологія та управління навколишнім середовищем;
  • Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найпоширенішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
  • Нові речовини та матеріали;
  • Соціальні та гуманітарні науки;
  • Оборонні технології.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств обох країн. Всі проекти мають бути розраховані на 2 роки, проте фінансування виділяється на кожний рік окремо (з виконавцями щороку складають відповідні договори на виконання проектів, а рішення про продовження фінансування наступного року приймається після розгляду звіту за попередній рік роботи).

Дозволяється подача кількох заявок, однак керівники таких заявок не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проектом.

Кожна Сторона покриває витрати, пов'язані з перебуванням своїх вчених у країні-партнері, а саме: транспортні витрати, проживання, добові, а також покриває витрати на медичне страхування та візову підтримку.

До уваги заявників! Кандидатам на участь у конкурсі з української сторони, перед подачею заявки, варто переконатися в тому, що їхні польські партнери подали відповідну заявку до Національної агенції академічних обмінів Республіки Польща (NAWA).

Кінцевий термін подачі заявок: 31 жовтня 2021 року.

Деталі конкурсу за посиланням.