• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Нові можливості для студентів ФПрН: конкурс на кращу студентську наукову роботу!

Факультет природничих наук Могилянки оголошує конкурс наукових проєктів для студентів бакалаврських та магістерських програм.

В Конкурсі можуть брати участь студенти НаУКМА усіх спеціальностей четвертого року навчання бакалаврських програм, першого та другого року навчання магістерських програм факультету природничих наук.

Його мета – підтримка дослідницької активності студентів факультету, ширшого залучення їх до наукової роботи, підвищення рівня публікаційної активності студентів, заохочення їх до участі у конкурсах наукових та інноваційних проєктів, всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт, розвитку інноваційного підприємництва, тощо.

Фінансовим забезпеченням цього стратегічно важливого для факультету та університету загалом конкурсу займається спеціальний Стипендійний Фонд для підтримки наукової діяльності студентів бакалаврських та магістерських програм Факультету природничих наук НаУКМА.

За результатами конкурсу буде обрано 4 переможців.

На першому етапі конкурсу роботи конкурсантів будуть оцінюватися експертами відповідних кафедр за такими критеріями:

• актуальність теми;
  • обґрунтування та опис обраних методик та методів дослідження;
  • можливість комерціалізації результатів дослідження/оформлення патенту;
  • база виконання дослідження;
  • підготовка публікацій (статті, участь в конференціях тощо після виконання наукової роботи);
  • участь у всеукраїнському конкурсі наукових робіт;
  • підготовка матеріалів для популяризації наукових досліджень в НаУКМА;
  • мотивація учасника;
  • майстерність презентації;
  • якість оформлення.

Подати заявку з переліком необхідних документів можна до 20 жовтня 2021 року.

За детальною інформацією просимо звертатися до Поліни Вакулюк, заступника декана ФПрН, за тел. 050-611-78-42 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.