• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Вебінар «Актуальні конкурси рамкової європейської програми «Горизонт Європа» за напрямом «Цивільна безпека суспільства»

18 травня 2022 року о 15:00 на платформі MS Teams відбудеться вебінар «Актуальні конкурси рамкової європейської програми «Горизонт Європа» за напрямом «Цивільна безпека суспільства», який проводитимуть для могилянської наукової спільноти керівник ННЦ Л.І. Кострова та співробітники Центру.

Взявши участь у вебінарі, його учасники дізнаються про умови конкурсів, які оголошені за цим напрямом на 2021-2022 відповідно до Робочої програми, а саме: основні завдання, очікувані результати, бюджет.

Новачкам, тобто тим дослідникам, які планують вперше взяти участь в конкурсах програми «Горизонт Європа», будуть також корисними рекомендації стосовно основних кроків на шляху підготовки та подачі проєкту на конкурс.

Тож запрошуємо науковців, дослідників та аналітичні центри НаУКМА взяти участь у вебінарі «Актуальні конкурси рамкової програми «Горизонт Європа» за напрямом «Цивільна безпека суспільства».

Дата проведення: 18 травня 2022 о 15:00

Програма вебінару: Вебінар_18_05_2022_Програма.docx

Місце: MS Teams

(реєстрація не потрібна, але приєднуйтесь, будь-ласка, з корпоративних акаунтів!)