• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Оголошено конкурс на стипендії для українських науковців від Національної академії деї Лінчеї в Італії

Національна академія деї Лінчеї, одна з найстаріших академій наук Італійської республіки, розташована у Римі, опублікувала 10 стипендій для українських вчених і дослідників у сфері науково-технічних, суспільних та гуманітарних дисциплін для проведення досліджень в Італії:

• 4 стипендії для випускників науково-технічних наук (фізика, математика, природничі науки). Розмір кожної стипендії становить 12 000 євро (на період 12 місяців);
  • 4 стипендії для випускників суспільних і гуманітарних наук. Розмір кожної стипендії становить 12 000 євро (на період 12 місяців);
  • 1 стипендію для постдока у галузі науково-технічних наук (фізика, математика, природничі науки). Розмір стипендії 23 000 євро (на період 12 місяців);
  • 1 стипендію для постдока у галузі суспільних і гуманітарних наук. Розмір стипендії 23 000 євро (на період 12 місяців).

Всі заявки на участь у відборі необхідно подавати виключно через онлайн систему і не пізніше 9 червня 2022 року (18:00).

З повним описом кожної зі стипендій можна ознайомитись за посиланням.

Для отримання додаткової інформації, звертайтесь до Відділу грантів та стипендій Національної академії деї Лінчеї - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .