• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Розпочато прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2022 році

Міністерство освіти і науки України інформує про можливість висування претендентів для участі у конкурсі на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2022 році. Премія присуджується громадянам України, які є молоддю відповідно до Закону, а також молодіжним, дитячим громадським об’єднанням, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань. Щороку Верховна Рада України присуджує 10 премій, розмір кожної з яких становить 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня року, в якому присуджується Премія.

Всі клопотання про присудження Премії можуть подавати центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська ради, молодіжні та дитячі громадські об’єднання, що мають всеукраїнський статус відповідно до закону.

Міністерство освіти і науки України просить поінформувати потенційних здобувачів Премії про можливість участі у конкурсі та у разі зацікавленості подавати матеріали на Премію, підготовлені згідно з Вимогами, до 1 серпня 2022 року до Директорату науки та інновацій МОН

Детальна інформація про Премію розміщена на офіційному сайті Комітету з питань молоді і спорту за посиланням.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі у конкурсі на здобуття премії – 1 серпня 2022 р.