• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Питання Національних наукових центрів»

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Питання Національних наукових центрів». Метою проєкту постанови є удосконалення чинної нормативно-правової бази в частині уточнення критеріїв надання науковим установам статусу національного наукового центру, визначення умов продовження строку дії статусу національного наукового центру та особливостей провадження науковими установами, університетами, об’єднаннями наукових установ та (або) університетів, яким надано статус національного наукового центру, своєї наукової діяльності.