Відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?".

23 листопада 2018 року у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?". У ній візьмуть участь: професор Школи права Вашингтону та Лі (м. Лексингтон, Вірджинія) Томас Спіді Райс (Thomas H. Speedy Rice) разом зі своїми студентами, представники академічної спільноти і органів студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів м. Києва.

Де і коли?

• 23 листопада 2018 року о 17:00 у Бібліотеці Т. та О. Антоновичів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Організатор події - Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА (керівник - Оксана Нестеренко).

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/R5kZHA

Інформаційний лист доступний за посиланням