Публічна лекція НАБУ: "Топ-корупція під прицілом"

ACREC 10Dec

Цікавишся роботою НАБУ, давно хотів дізнатись як відбувається розслідування та слідство, в чому полягає взаємодія детективів НАБУ та прокурорів САП, а також отримати першокласні рекомендації на тему запобігання корупції в Україні?

Тоді тобі до нас! Приходь на публічну лекцію НАБУ під назвою «Від заяви до вироку. Топ-корупція під прицілом» для студентів Національного університету "Києво-Могилянська академія" в рамках Комунікаційної Платформи ACREC. 

 

Детальніше...

Відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?".

23 листопада 2018 року у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?". У ній візьмуть участь: професор Школи права Вашингтону та Лі (м. Лексингтон, Вірджинія) Томас Спіді Райс (Thomas H. Speedy Rice) разом зі своїми студентами, представники академічної спільноти і органів студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів м. Києва.

Детальніше...

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC "Як досліджувати корупцію. Аналітика, що впливає на антикорупційну політику"
Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC)

У Могилянці відбувся Літній інтенсив «Як досліджувати корупцію? Аналітика, що впливає на антикорупційну політику»

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції пройшов у стінах Києво-Могилянської академії від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC).

Детальніше...

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна