Відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?".

23 листопада 2018 року у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться відкрита дискусія "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?". У ній візьмуть участь: професор Школи права Вашингтону та Лі (м. Лексингтон, Вірджинія) Томас Спіді Райс (Thomas H. Speedy Rice) разом зі своїми студентами, представники академічної спільноти і органів студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів м. Києва.

Детальніше...

Лекція судді Марка Л. Вулфа “Україна і світ потребують Міжнародного антикорупційного суду”

30-го жовтня, о 18:00, ауд. 4-318

 

У Могилянці відбувся Літній інтенсив «Як досліджувати корупцію? Аналітика, що впливає на антикорупційну політику»

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції пройшов у стінах Києво-Могилянської академії від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC).

Детальніше...

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC "Як досліджувати корупцію. Аналітика, що впливає на антикорупційну політику"
Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC)

Пройшов другий модуль навчальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста»

 

photo ACER 26 та 27 травня в Харкові пройшов другий модуль навчальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста». Темою модулю була «Аналітика, що впливає на антикорупційну політику». В рамках дводенного тренінгу учасники розглянули основні аспекти дизайну дослідження та аналітики, на прикладах розібрали основні помилки, які найчастіше зустрічаються у аналітичних текстах, навчилися писати електронні листи та анотації згідно з усіма вимогами та правильно формулювати і аргументувати свої думки у письмовому вигляді. Крім того, учасники дізналися про деякі юридичні аспекти антикорупційної діяльності та основні стратегії і найпоширеніші помилки у комунікації з іноземною аудиторією, що є невід’ємною частиною роботи будь-якого активіста, залученого у антикорупційну діяльність.

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна