Публічна лекція НАБУ: "Топ-корупція під прицілом"

ACREC 10Dec

Цікавишся роботою НАБУ, давно хотів дізнатись як відбувається розслідування та слідство, в чому полягає взаємодія детективів НАБУ та прокурорів САП, а також отримати першокласні рекомендації на тему запобігання корупції в Україні?

Тоді тобі до нас! Приходь на публічну лекцію НАБУ під назвою «Від заяви до вироку. Топ-корупція під прицілом» для студентів Національного університету "Києво-Могилянська академія" в рамках Комунікаційної Платформи ACREC.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

● З чого починається розслідування та які інструменти використовує слідство?
● Що заважає антикорупційним органам працювати на повну?
● Як відбувається взаємодія детектива і прокурора? Червоні і зелені зони.
● Адвокація та активізм: як досягти змін?
● Як відбувається конкурс до НАБУ та САП і чи існує виробнича практика для талановитої молоді в цих органах?
● Як збудувати комунікацію “здорової людини” і не порушити таємниці слідства?
● Яким чином діяти, якщо у Вас вимагають хабар?
● Як сюжети журналістів перетворюються на розслідування?

В обговоренні візьмуть участь детектив НАБУ; прокурор САП; Злата Симоненко, адвокат, член Ради громадського контролю НАБУ; Аліса Юрченко, ведуча і журналістка проекту журналістських розслідувань “Бігус-інфо”; Світлана Оліфіра, керівник Управління зовнішніх комунікацій НАБУ.

Зустріч відбудеться 10 грудня  о 18:00 в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за адресою вул. Іллінська, 9 (приміщення КМЦ, 2-й поверх).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: goo.gl/MywF3M

Детальніше про зустріч на сторінці ACREC: https://www.facebook.com/events/2341347369271005/