Вечір з нагоди 80-річчя Івана Миколайчука

 

3 червня 2021 року в Будинку кіно Центр кінематографічних студій, редакція журналу «Кіно-Театр» спільно з Національною спілкою кінематографістів України провели вечір з нагоди 80-річчя Івана Миколайчука та презентацію книжки Лариси Брюховецької і Вікторії Котенок «Талант і гра. Українські актори театру і кіно» за участі акторів Ади Роговцевої, Лариси Кадочникової, Раїси Недашківської, Олексія Богдановича, Лесі Самаєвої та Валерії Чайковської, режисерів Василя Вітра і Сергія Марченка та письменниці і сценаристки Ірен Роздобудько.

 

Відгуки

 

07.06 21.

Дякую за презентацію щирого та прекрасного, яка відбулась у Будинку кіно. Давно не отримував такого заряду емоційного позитиву й інтелектуального натхнення, як на цій зустрічі. Згадую і, мабуть, ще довго буду надихатись тим, що побачив і почув.

Юлій Швець.

 

 

08.06.21.

Добрий день, пані Лариса! Сам дуже жалкую, що так і не потрапив на Ваш захід. Стільки було цікавих акторів та історичних постатей. Радий, що поза всяк книга вийшла. Думаю, найближчі роки в нас нічого достойного більше і не вийде. Я гордий тим, що вийшло зробити непогані дві книги для історії міста та бібліотек за вашої участі. Бажаю, Вам сил, здоров’я і всіляких муз для нових рукописів!

Олексій Шепетович

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна