Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

1 грудня 2014 р. в Музеї НаУКМА (Галшчин Дім) відбулося урочисте закриття виставки «Творчі могилянчики».

У виставці взяли участь 27  маленьких і юних, але надзвичайно талановитих могилянчиків. Найменший учасник має 2 роки  і 9 місяців, а  найстарший – 12 років:

1.Деревянчук Іоанна, 7 років

2.Дрінь Валентина. 8 років

3.Дудченко Антон, 7 років

4.Заїка Ваня, 6 років

5.Заїка Варя, 4 роки

6.Іванов Тимур, 5 років

7.Іванова Мирослава, 8 років

8.Клоченок Катруся, 3 роки

9.Клоченок Зоряна, 7 років

10.Ковальчук Паша, 2 роки, 9 міс.

11.Купрієць Дарина. 12 років

12.Кучер Каріна, 5 років

13.Ліщук Аріна, 5 років

14.Мазіна Поліна, 8 років

15.Мазіна Мар’янка, 5 років

16.Малюга Михайло, 10 років

17.Нестеренко Владислав, 8 років

18.Россінська Марта, 8 років

19.Рябець Олексій, 10 років

20.Скуба Поліна, 4 роки

21.Федоткін Тимофій, 5 років

22.Хмельницький Іван, 7 років

23.Цебро Варвара, 8 років

24.Цебро Тамара, 6 років

25.Чалий Геннадій, 8 років

26.Черкашина Віка, 11 років

27.Шайтанов Гліб, 6 років

Дітки надали для виставки 93 творчі роботи – живописні та графічні полотна, малюнки, аплікації, батик, петриківський розпис, вироби з глини, бісеру, намистин, паперу, пластиліну, соломи, тканини, стрічок, сушеного листя, шишок, каштанів, соленого тіста та ін.

Всі учасники виставки були нагороджені грамотами, художнє оформлення якої створила Ольга Семчишина, випускниця НаУКМА, переможець гранту «Мультиплікатор добра». Крім того, всі дітки отримали подарунки – фарби, олівці, фломастери, пластилін, кольоровий папір, розмальовки та інші необхідні матеріали для подальших творчих робіт. Під час роботи виставки всі відвідувачі мали можливість взяти участь у голосуванні, за результатами якого були визначені переможці у кожній віковій групі: Аріна Ліщук (5 років), Іоанна Деревянчук (7 років), Мирослава Іванова (8 років), Дарина Купрієць (12 років).

Під час закриття виставки всі дітки розмальовували фігурки ангеликів, пташок, звіряток кольоровими фарбами, які подарували бійцям АТО.

За згодою дітей та дорослих роботи учасників виставки брали участь у «тихому» аукціоні, за результатами якого було зібрано 2650 грн. Під час закриття виставки зібрані кошти були передані бійцю 11-го батальйону в АТО, випускнику НаУКМА Андрію Федорко та координатору з допомоги бійцям-могилянцям в АТО Віталію Власенку на підтримку бійців АТО з НаУКМА, а також на лікування поранених.

Вже вдруге в Музеї НаУКМА пройшла виставка під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА 2000 р., засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

Дякуємо всім діткам за радість, добрі почуття, посмішки і захоплення, які вони подарували своїми творчими роботами Могилянській громаді, гостям НаУКМА і Києва.

Творчі могилянчики