Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Музейна експозиція "Києво-Могилянська академія: чотири століття історії"

З 12 жовтня Музеї НаУКМА (Галшчин Дім) запрошує відвідати першу експозицію, створену до 400-ліття з часу заснування Києво-Могилянської академії.

В унікальній старовинній будівлі XVII століття, яка була подарована Києво-Братському монастиреві знатною киянкою Галшкою Гулевичівною, ви маєте нагоду поринути в історичне минуле Академії (XVII-XIX ст.), а також історію відродженого університету (1991-2015 рр.) через портрети визначних діячів Академії, архівні документи, археологічні матеріали, рукописи, рідкісні видання, графіку, особисті документи та предмети, фотографії.

В експозиції вперше представлена низка оригінальних матеріалів і предметів – рукописна книга, атестат випускника старої Академії, декоративні фрагменти зруйнованого у 1935 р. Богоявленського собору, грифельна дошка, раритетні видання діячів Академії, а також журнали реєстрації перших абітурієнтів 1992 р., перші вступні тести, студентські самвидави, поштовий блок та пам’ятні монети до 400-ліття НаУКМА тощо.

Дякуємо могилянцям і друзям Музею НаУКМА, які подарували для довічного зберігання або передали для експонування свої матеріали та музейні предмети.

Музей НаУКМА працює в понеділок - п’ятницю з 9. 00 до 18.00. Вхід вільний.
Адреса Музею НаУКМА: вул.Сковороди, 2, вхід з Контрактової площі, біля бібліотеки Антоновичів та Сонячного годинника).
Замовлення екскурсій: тел: (044) 425 35 53; вн.тел.: 151; e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.