Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Запрошуємо на виставку «Могилянські рукотвори 2019»

rukotvory 2019

4 — 28 червня 2019 року Музей НаУКМА запрошує на виставку «Могилянські рукотвори». Метою виставки є визначити переможця гранту «Мільтиплікатор щастя», що надається на конкурсних засадах найкращому рукотвору, який робить власника та всіх глядачів щасливими.

До участі у виставці запрошувалися викладачі, співробітники і студенти НаУКМА, які роблять різноманітні вироби своїми руками. Під час роботи виставки всі відвідувачі запрошуються до голосування. Переможці будуть визначатися серед авторів, які наберуть найбільшу кількість голосів.

Цьогоріч на виставці представлено 143 роботи 29 членів творчої могилянської родини. На виставці експонуються роботи різних жанрів і різних технік виготовлення (традиційна українська вишивка, авторська лялька, вишивка бісером, шиття, ювелірні прикраси з бісеру та каменю, в’язання спицями та гачком, валяння, керамічні вироби, розпис фарбами, олійний живопис, вовняна акварель, мікс-медіа, декупаж, художнє старіння, ндебеле, золотіння, ліпнина тощо).

Запрошуємо всіх могилянців та гостей Академії побачити чудові роботи співробітниць. випускниць, викладачів і відчути прекрасні емоції добра і щастя!

Сторінка виставки у Facebook

До відома могилянців і гостей Могилянки, киян і гостей Києва: виставка працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 (без обідньої перерви)