Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Виставка «Могилянські рукотвори на карантині» запрошує глядачів

Виставка «Могилянські рукотвори на карантині» запрошує глядачів 21 травня стартувала онлайн виставка «Могилянські рукотвори на карантині». На сторінці виставки у Фейсбук представлено фотографії понад 70 виробів ручної роботи від могилянців.

«Могилянські рукотвори на карантині» є спеціальним випуском виставки «Могилянські рукотвори», що з 2014 року проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА, засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра». Після перерви у 2020 році через пандемію, виставку організовано в онлайн-форматі.

Мета виставки — визначити переможця/ів гранту «Мільтиплікатор щастя», що надається на конкурсних засадах найкращому рукотвору, який робить власника та всіх глядачів щасливими. До участі у виставці запрошувалися викладачі, співробітники, студенти та члени родин могилянців, які роблять різноманітні вироби своїми руками. Організатори просили поділитись результатами творчості, яка підтримувала саме під час пандемії.

20 учасників творчої могилянської родини представили понад 70 робіт у різних жанрах й техніках, зокрема, живопис, малюнок, традиційна українська вишивка, вишивка бісером, декорування, валяння, шиття, прикраси, авторська лялька. Запрошуємо всіх користувачів Фейсбук переглянути виставку, голосувати за ті рукотвори, що найбільше сподобались, додаванням вподобайок. Кількість позитивних реакцій впливатиме на визначення трьох переможців. Також деякі рукотвори беруть участь в аукціоні.

Завершити виставку планується 18 червня. Втім, вона залишатиметься онлайн й далі.

Запрошуємо всіх переглянути чудові роботи й відчути прекрасні емоції добра і щастя! Всі роботи за посиланням