Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Музей НаУКМА представлено на форумі «Університетські музеї: виклики ХХІ століття»

23 жовтня 2021 року відбувся завершальний етап реалізації проєкту Музею історії Острозької академії «Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні» — форум, на якому обговорювали проблеми університетських музеїв на базі ЗВО та обмінювалися досвідом представники 30 університетських музеїв.

Цього року Острозька академія відзначає 445 років з дня свого заснування. З цієї нагоди було оновлено Музей історії закладу за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України. На форумі було презентовано оновлений Музей історії Острозької академії, а також організовано обговорення ролі університетських музеїв у системі українських музейних інституцій, специфіку діяльності музеїв при ЗВО в світлі законодавчих змін та перспективи діяльності установ. Також кожен з учасників форуму презентував для колег свої музейні установи.

Музей НаУКМА представляла Таїсія Сидорчук. Дякуємо організаторам заходу за ініціативу в приверненні уваги музейної спільноти до нагальних проблем університетських музеїв, а також щодо нагальної потреби співпраці з музейними установами різних форм підпорядкування.

Запис трансляції заходу