Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Виставка «Могилянські рукотвори» оголошує приймання робіт

Запрошуємо до участі у фотовиставці «Могилянські рукотвори on Facebook» — чергового випуску виставки «Могилянські рукотвори», що з 2016 року проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА, засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

З огляду на воєнний стан виставка цього року не зможе пройти у стінах НаУКМА, але ми можемо поділитись власною творчістю, яка підтримувала нас в цей непростий період, в онлайн форматі, на сторінці виставки у Фейсбук. До участі запрошуються викладачі, співробітники, студенти та випускники. Надавайте свої рукотвори будь-якої категорії: вишивка, в'язання, шиття, декупаж, писанкарство, бісероплетіння, живопис та витвори на основі інших матеріалів.

Традиційно відвідувачі виставки голосуватимуть за роботи, що сподобались. А автори робіт зможуть також запропонувати придбати вироби через аукціон. Автори найпопулярніших робіт у глядачів та найкращі за оцінками журі роботи отримають грошові премії. Виставка стартує 26 вересня. Для участі необхідно зареєструватися, заповнити анкету та підготувати фото робіт, які були зроблені протягом року (орієнтовно від вересня 2021 р. до вересня 2022 р.)

Переглянути першу онлайн-виставку, що пройшла у 2021 році