Дарунок Інституту Критики для університетів України

Міжнародна благодійна організація «Інститут Критики» передала до Бібліотеки Могилянки в дарунок 5200 примірників книг та серіальних видань, що побачили світ у видавництві «Критика».

200 комплектів книг (по 30 назв кожен) бібліотека НаУКМА буде поширювати серед інших університетських та академічних бібліотек України за книгообміном.

Серед переданих книг - видання «Критики» за останні кілька років: комплект часопису «Критика» за 2012 рік, тритомник Людмили Гриневич «Хроніка колективізації та Голодомору в Україні», «Ілюстрована історія України» Павла-Роберта Магочего та ще близько тридцяти книг.

Серед новинок 2013 року - «Чернецький Віталій. Картографуючи посткомуністичні культури. Росія та Україна в контексті глобалізації. - Київ: Критика, 2013. - 429 с.» та ін.

Для читачів Могилянки: всі книги вже доступні для замовлення в бібліотеці.

Для партнерів по книгообміну: запити на комплект видань надсилайте листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .