Круглий стіл "«І вірили, і знали, і змогли…», присвячений участі Києво-Могилянської академії у Помаранчевій революції

25 Листопада, 17:00 - 19:00, аудиторія 1-217

Всі добре пам’ятають про події 9-річної давнини, але мало хто знає, що починалися вони саме з Могилянки.

Студенти і викладачі Академії проявили небайдужість до долі своєї держави і вийшли на вулиці для захисту своїх прав.

Учасники круглого столу розкажуть студентам, як розвивалися події від першого дня, що їх спонукало піти і якими емоціями вони керувалися, і головне — яку участь у подіях Помаранчевої революції відіграла Могилянка.

До виступів запрошені викладачі та адміністрація Академії — Володимир Моренець, Людмила Дяченко, Олена Третякова, Євген Дикий, випускник НаУКМА Назар Новосельський.