Додаткові проекти

Описані в актуальних стратегічні проекти покликані на реалізацію стратегії НаУКМА на 2015-2025 рр. Ми віримо, що навіть незначна допомога кожного в загальному підсумку дозволить КМА реалізувати масштабні проекти і досягнути цілей, поставлених в Стратегії Академії і стати всесвітньо визнаним науково-дослідницьким університетом.

Проте, якщо Ви маєте бажання зробити благодійний внесок на розвиток Могилянки, але Вас цікавлять інші проекти та напрями, Ви можете знайти список додаткових потреб за посиланням

Реквізити для внесків з України

1. Готівкою.
За додатковою інформацією Ви, будь ласка, зверніться до:

Ірини Миколаєнко

Світлани Приходько

Київ, вул. Волоська, 8/5, корпус 5, кімната 214

2. Банківським переказом.
Ви можете зробити благодійний переказ за реквізитами:

Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської академії
АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»
р/р: 26001032, МФО 300658, ЄДРПОУ 20072119
Призначення благодійного переказу: Благодійний внесок на розвиток НаУКМА. Без ПДВ.

Для Вашої зручності квитанцію із заповненими реквізитами можна роздрукувати через сторінку Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії в полі «Спосіб оплати» замість «Онлайн переказу» вибрати поле «Банківська квитанція», заповнити всі поля і натиснути «Зробити внесок», після чого натиснути «Надрукувати квитанцію». Можна відразу роздрукувати, а можна зберегти у .pdf і роздрукувати. Радимо скористатися браузером Chrome, якщо виникли проблеми при друці через інші браузери.

mbf

Реквізити для внесків з-за кордону

Для благодійних внесків в межах США: Києво-Могилянська Фундація Америки

kmf

Інші країни (крім США)

1. Для благодійних внесків у доларах/
For payments in USD
2. Для благодійних внесків у євро/
For payments in EUR:
Призначення платежу / Purpose of payment: “Charitable contribution for Doctoral School of Kyiv-Mohyla Academy”*
:56A Intermediary Bank:
CITIUS33
CITIBANK
NY, USA

COBADEFF
COMMERZBANK AG,
FRANKFURT/MAIN, GERMANY
:57D Account with Institution:
/36156154
SWIFT: ICBIUAUK
PIRAEUS BANK ICB JSC
Kyiv, Ukraine

/400887168301EUR
SWIFT: ICBIUAUK
PIRAEUS BANK  ICB   JSC
Kyiv, Ukraine
:59 Beneficiary Customer:
/26001032 (customer’s account)
COMPANY: THE INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION FOR THE RENAISSANCE OF THE KYIV-MOHYLA ACADEMY
Address: 6 SKOVORODA ST. KYIV Ukraine
/26001032 (customer’s account)
COMPANY:
Address: 6 SKOVORODA ST.
KYIV Ukraine
       NB! “Charitable contribution for development of Kyiv-Mohyla Academy” is obligatory for transaction to be accepted by the bank in Ukraine. Contact information that includes name, address, email and phone number is requested.
       * or "for the development of Kyiv-Mohyla Academy" or contact us at Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. for the advise on "purpose of payment" to secure its acceptance by bank and possibility to address to the project you are supporting

Як підтримати

У Вас є декілька можливостей стати партнером чи благодійником (компанія чи фізична особа):
  1. Стати партнером конкретного проекту зі списку актуальних
  2. Стати партнером чи учасником благодійного вечора на підтримку проектів
  3. Зробити благодійний внесок на розвиток НаУКМА он-лайн
  4. Також Ви можете підтримати Могилянку в інший спосіб:
    • надати комп'ютерне обладнання, яке задовольняє університетську мережу;
    • надати обладнання для лабораторій;
    • забезпечити витратними матеріалами;
    • надати експертну консультацію;
    • поділитися інформацією про потреби Академії з потенційними благодійниками тощо.

Зв'яжіться з нами, щоб повідомити про бажання стати партнером НаУКМА і підтримати проект.

MBFVkma        RVfoundationA