Звернення В`ячеслава Брюховецького

До студентів і співробітників НаУКМА

Дорогі колеги!

Так склалося, що я перебуваю на профілактичному оздоровленні поза межами України і не можу нині бути з Вами поруч на Майдані. Але жадібно стежу за Вашими діями і високо горджуся Вами. І радію своєму висновку: вже не так важливо, чи я в цей момент фізично поруч, коли виросло таке прекрасне молоде покоління. Ви зробили не менше, ніж Ваші попередники в час буремних Помаранчевих подій. Як і тоді, саме Ви показали Україну не переляканою, не пасивною, не інертною, не збайдужілою. Ви довели, вона талановита і безстрашна. Вона красива й життєрадісна, розумна й інтелігентна. І у неї Ваше обличчя. Влада, корумпована й водночас причавлена страхом, робитиме спроби ошукати Вас й обдурити весь світ. Але це їй не вдасться. Бо сьогодні європейське майбутнє України – у Ваших руках!

Сил Вам, здоров’я, наснаги й віри в себе і своє майбутнє! Хто не скаче, той - «совок»! Ми переможемо!

Уклінно Ваш

В’ячеслав Брюховецький 28 листопада 2013 р.