Марафон написання листів-2013 до Міжнародного дня захисту людини у КМА

10 грудня, 11:00 - 17:00, 4 корпус, ауд. 107

 

До Міжнародного дня з прав людини Міжнародний правозахисний рух Amnesty International в Україні за підтримки Спудейського Брастства і кафедри соціології вже вп'яте у Могилянці проводять щорічний Марафон написання листів-2013.

Координатори акції в НаУКМА – викладач кафедри соціології Тамара Марценюк (соціологія, 2004) та студентка Ірина Троян (соціологія, 4 курс).

Кімната Спудейського братства НаУКМА - точка написання листів № 45 Марафону.

 

У світлі подій, що зараз відбуваються в Україні, щойно до Марафону додано НОВУ Петицію з вимогою розслідувати застосування сили проти мирних протестувальників ЄВРОМАЙДАНУ!...

 

Чи Ви знали, що 10 витрачених хвилин на написання одного листа можуть змінити долю людини, яка протягом 10 років сидить у в’язниці чи то за власні політичні чи релігійні переконання, чи то за правозахисну діяльність?

 

Тому ми будемо писати листи від руки на захист осіб, чиї права були порушені. Так ми створюватимемо тиск на уряди країн, де відбуваються порушення. А також висловлюватимемо солідарність та підтримку жертвам порушення прав людини.

 

Покроково, що треба зробити:

1) прийти в Спудейське Братство;

2) прочитати інформацію про справи людей, які потребують захисту;

3) написати петиції до урядів (зразки будуть надані) та листи-підтримки жертвам;

4) залишити свій лист координаторці Марафону, яка потім їх передасть до центрального офісу Міжнародної Амністії.

 

Про те, як наші листи / підписи, можуть врятувати життя людям, дивіться, на прикладі, у одному з численних роликів Amnesty International на ютюбі.

Детальніша інформація про справи та їх успіхи на сайті події та у Facebook.

Закликаємо всіх небайдужих взяти участь у Всесвітній акції написання листів на захист жертв порушень прав людини з різних країн світу.

Напиши лист – зміни життя!..

 

Потребуэмо волонтерів для допомоги у проведенні події!

Основна координаторка події – Ірина Троян, студентка, моб. 0980315438 та 0932677949© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна