Президент НаУКМА Сергій Квіт отримав Нагороду Святого Володимира

Президія Академії наук вищої школи України – авторитетної наукової асоціації, що об’єднує понад 300 провідних професорів українських ВНЗ, що представляють усі галузі знань і всі основні університетські центри держави, 13 грудня одноголосно ухвалила присудити найвищу академічну Нагороду Святого Володимира за 2013 рік:

• відомому вченому-біохімікові, академіку-засновнику АН ВШ України Миколі Великому,
  • президентові Національного університету «Києво-Могилянська Академія», академіку АН ВШ України Сергієві Квіту,
  • ректорові Київського університету імені Бориса Грінченка, академіку НАПН України Вікторові Огнев’юку,
  • відомому економістові-міжнароднику, віце-президентові АН ВШ України Антонові Філіпенку.

Цією нагородою відзначено їхній великий особистий внесок у розвиток національної науки й вищої освіти, утвердження демократичних засад організації вищої школи.

Як відомо, керівники НаУКМА та КУБГ виявили чітку громадянську позицію і публічно заявили про необхідність суворого покарання тих, хто віддавав і виконував наказ про звірячий силовий розгін студентського Євромайдану в ніч з 29 на 30 листопада.

ВІТАЄМО!