Премії Верховної Ради України для молодих учених

Міністерство освіти і науки України розпочинає прийом документів на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України для молодих учених.

На здобуття Премії можуть висуватися наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

Вік осіб, які претендують на здобуття Премії, не може перевищувати 35 років станом на 1 квітня 2014 року.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Щороку присуджується 20 Премій розміром 20 тис. грн. кожна.

Інформацію щодо необхідних документів та їх оформлення можна отримати на кафедрах або за тел. 463-69-74 (відповідальна особа – Світлана Богдан).

Документи для участі подавати до 14 лютого 2014 року до кімнати 307-308 (5 корп.).