Прес-конференція і Заява Ініціативної групи «Першого грудня»

23 січня, о 14:30 у Прес-центрі Інформаційного агентства "Українські Новини" відбулась прес-конференція Ініціативної групи «Першого грудня», присвячена зверненню до суспільства з приводу ситуації в країні.

У час, коли антиконституційні та антидемократичні дії влади стали каталізатором народного обурення, яке набирає тривожних рис, учасники Ініціативної групи «Першого грудня» вказали на найважливіші акценти протесту. Говорили про основні суспільні пріоритети, цінності та вимоги Майдану й небезпеки подальшої ескалації протистояння.

Учасники прес-конференції:

Любомир Гузар, кардинал;

В'ячеслав Брюховецький, почесний президент університету «Києво-Могилянська академія»;

Мирослав Попович, академік, директор Інституту філософії НАН України;

Євген Сверстюк, колишній політв'язень, письменник.

Повний текст Заяви "Діймо. Не зупинись, не відійди від боротьби, не стань осторонь"